Naujienų nerasta !

Kaip dažnai užsienio keliones planuojate patys?
Niekada
Visas keliones planuojame patys
Tik kai kurias keliones planuojame patys
Reikės pamėginti
Keliauk

DĖL VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENĮ

wordo dokumentas DEL VAIKO LAIKINO ISVYKIMO I UZSIENIO VALSTYBES TVARKOS PATVIRTINIMO

Informuojame, jog nuo 2007 m. birželio 1 d. įsigalioja nauja vaiko laikino išvykimo į užsienį tvarka. Prie šio laiško pridedame naujos dokumento redakcijos teksta.

Vaikas, vykstantis į užsienio valstybę, privalo turėti galiojantį pasą. Jei vaikas į kelionę vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo tam, kad vaikas išvyktų, nebereikia.  Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta į užsienio valstybę, pavarde, Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams pareikalavus pateikiamas vaiko gimimo liudijimas.

Jei vaikas vyksta vienas ar su jį lydinčiu asmeniu (ne su vienu iš tėvų, rūpintoju ar globėju), Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas išvyktų vienas ar su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro (arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba
seniūno), sutikime turi būti nurodyti visi duomenys, įvardinti vaiko laikino išvykimo į užsienį tvarkos apraše (žr. pridėto dokumento 8 punktą).

Vaiko, kuriam yra nustatyta globa (rūpyba), globėjas (rūpintojas), vaikų globos (rūpybos) institucijos vadovas ar jo įgaliotas atstovas, likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki numatomo vaiko laikino išvykimo į užsienio valstybę, privalo raštu informuoti savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybą (skyrių) apie numatomą vaiko laikiną išvykimą į užsienio valstybę, nurodydamas kelionės tikslą, trukmę ir šalį, į kurią vaikas išvyksta.kelionës
Apie mus| Klauskite mūsų
kelionës
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Visos teisės (c) 2007. Atostogų planuotojai.
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas